Coworking

Prowadzisz jednoosobową działalność z siedzibą w domu? A może jesteś freelancerem, który wykonuje drobne zlecenia przez Internet, również w miejscu swojego zamieszkania? W takim razie skorzystaj z coworkingu! Oferujemy komfortowe miejsca pracy w przestronnych wnętrzach nowoczesnych budynków zlokalizowanych na terenie Dąbrówki.

Czym jest coworking?

Coworking to możliwość indywidualnej lub wspólnej pracy w wynajętym pomieszczeniu pozwalająca pracować komfortowo i spokojnie, ale nie samotnie. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla freelancerów, jak i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku nasza firma posiada w swojej ofercie przestronne pomieszczenia biurowe na terenie Dąbrówki, w których znajdują się niezależne stanowiska pracy, wyposażone w nowoczesne meble biurowe. Jest to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących działalność gospodarczą z siedzibą w miejscu zamieszkania, a z jakiś przyczyn nie mogących wypełniać tam swoich obowiązków czy wykonywać zleceń.

Kto powinien się decydować na coworking?

Jak wspomnieliśmy powyżej, coworking to dobra opcja dla tych, którzy pracują w domu. Nie ma znaczenia czy wykonują powierzone zadania na zasadzie freelancing'u, czy może w ramach prowadzonej działalności. To również dobre rozwiązanie dla osób, które pracują w różnych miejscach (w restauracjach, kawiarniach, parkach, w domu, ogrodzie), szukając w ten sposób idealnej lokalizacji, w której będą mogli w pełni skupić się na swoich obowiązkach.

Coworking jest dobrym pomysłem dla wszystkich, którzy mają do wykonania konkretną pracę, ale nie posiadają własnego biura, czy też komfortowych do tego celu warunków w swoim domu. Poza tym możliwość korzystania z tej usługi pozwala pracować z ludźmi, a nie w samotności. Wiąże się to też z możliwością poznania innych i zawierania nawet bliższych znajomości!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Istnieje wiele powodów, dla których powinieneś skorzystać z naszej oferty. Przede wszystkim mamy nowoczesne obiekty na terenie Dąbrówki, w których znajdują się komfortowe pomieszczenia biurowe. W cenie wynajmu oferujemy też dostęp do tzw. Strefy Wspólnej, czyli sali konferencyjnej z kawiarnią, w której można organizować spotkania bądź szkolenia, a także miejsce bardziej relaksacyjne z dostępem do bilarda i telewizora, a nawet możliwością skorzystania z PlayStation! Oferujemy również do dyspozycji najemców zewnętrzny 130-metrowy taras na dachu, w którym można odpocząć oraz grillować.

Zapewniamy kompleksowe wyposażenie mające wpływ na szybkość i jakość wykonywanych czynności. Wszystkim klientom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy i przystępne ceny. Jesteśmy przekonani, że jeżeli tylko zdecydujesz się na współpracę z nami, będziesz zadowolony z naszych usług, jak też ze swojej pracy i własnych osiągnięć.

Zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli chcesz poznać szczegóły naszej oferty, sprawdzić cennik lub po prostu pozyskać odpowiedź na konkretne pytania, skontaktuj się z nami. Wystarczy, że zadzwonisz. Możesz też odwiedzić nas osobiście w Dąbrówce - Z przyjemnością opowiemy Ci, co zyskasz z korzystania z coworkingu!