MAGAZYNY DO WYNAJĘCIA RUSZAJĄ NA POCZĄTKU 2021 ROKU!

SZCZEGÓŁY POD TELEFONEM LUB MAILOWO!

Magazyn do wynajęcia self storage, przechowalnia rzeczy - Dąbrówka koło Poznania

Świetna alternatywa do kosztownej budowy własnych magazynów czy przechowalni jest wynajęcie powierzchni w hali magazynowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku nasza firma posiada w swojej ofercie garaże oraz kilkaset magazynów samoobsługowych (self storage) o rożnej powierzchni, w których istnieje możliwość przechowywania rzeczy, na wynajem pod długo- i krótkoterminowy termin.

Jeżeli więc potrzebujesz magazynu jako przechowalni i to niezależnie od oczekiwanej powierzchni - skontaktuj się z nami! Możliwość wynajęcia u nas każdej powierzchni magazynowej jest na wyciągnięcie ręki! A jeszcze wcześniej zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na self storage w Dąbrówce koło Poznania poniżej!

Jest wiele powodów, dla których warto wynająć magazyny samoobsługowe blisko Poznania

Self storage zyskało ogromną popularność na polskim rynku przemysłowym. Dlatego też oferta magazynów samoobsługowych do przechowywania jest bardzo szeroka. Przechowalnia rzeczy tego typu kryje się w każdym zakątku kraju! To świadczy tylko o tym, że zainteresowanie takimi obiektami jak jest coraz większe. I to nie bez powodu! Magazyny samoobsługowe to przede wszystkim oszczędność pieniędzy. Nie musisz budować jednak drogiej powierzchni magazynowej, które być może w niedalekiej przyszłości nie będzie już Ci potrzebna.

Możliwość samoobsługi to ogromna korzyść, jeżeli oczekujesz pełnej swobody w czasie wykonywania swojej pracy. Dzięki tej wygodnej opcji możesz odnieść wrażenie jakby pomieszczenia, które wynajmujesz, należały wyłącznie do Ciebie. Jeżeli więc nie stać Cię na budowę własnego magazynu do wynajęcia typu self storage, nie masz też miejsca w domu, by móc przechowywać różne rzeczy, tym bardziej, gdy prowadzisz działalność, skontaktuj się z nami. Zaproponujemy Ci samoobsługowe pomieszczenie magazynowe o odpowiedniej powierzchni jako przechowalnia rzeczy, na terenie Dąbrówki (niedaleko Poznania).

Centrum Poznania niekoniecznie jest atrakcyjną lokalizacją dla każdego przedsiębiorcy. Dla wielu właścicieli sklepów internetowych czy innych firm bardziej się opłaca obiekt biurowo magazynowy zlokalizowany na obrzeżach, nie tylko ze względu na tańsze ceny wynajmu, ale i większy komfort komunikacyjny. W Cubem dajemy taką możliwość - całkowicie nowe powierzchnie magazynowe w formie self storage, przeznaczone do przechowywania rzeczy o różnych wielkościach i pojemnościach, zlokalizowane poza miastem w Dąbrówce. Jednocześnie są dostatecznie blisko do Poznania, z którego można łatwo dojechać objazdami.


Jeżeli magazyny self storage do wynajęcia to tylko nasza oferta!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient może mieć własne oczekiwania co do magazynów, które będzie u nas wynajmował. Miejsce na przechowywanie rzeczy musi być w końcu bezpieczne, pojemne oraz w uczciwej cenie. Dlatego przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę powierzchni samoobsługowych i opracowaliśmy elastyczne warunki współpracy. Dzięki temu jesteśmy silną konkurencją dla innych tego typu firm, oferujących przechowalnię rzeczy typu self storage do przechowywania.

Swoje magazyny samoobsługowe udostępniamy zarówno osobom chcącym przechować gdzieś swoje meble, sprzęt ogrodowy, pamiątki, dekoracje, rower, narty, sanki itp., jak i firmom prowadzącym sprzedaż internetową, a potrzebujących miejsca na składowanie swoich stanów magazynowych, czy wreszcie firmom poszukującym miejsca na swoje archiwum. Zapewniamy przechowywanie rzeczy o rożnym metrażu: każda przechowalnia jest zamykana i zabezpieczona, posiadająca stałą temperaturę i dostępna dla najemców całą dobę, 7 dni w tygodniu. Na miejscu można przechowywać wszelkie produkty i rzeczy potrzebne zarówno do przeprowadzki, jak i zabezpieczenia takie jak kartony, taśmy, markery, nożyczki, czy rękawiczki ochronne. Na życzenie klienta pomagamy w zorganizowaniu transportu rzeczy do wynajętego boxu.

U nas każdy klient jest ważny, każdy może też liczyć na atrakcyjne warunki współpracy. Mamy duży wybór pomieszczeń magazynowych o różnej powierzchni, które są bezpieczne i przede wszystkim gotowe do użytku od zaraz. Wszystkie magazyny do wynajęcia i przechowalnie znajdują się w dogodnej lokalizacji w Dąbrówce, niedaleko miasta Poznań.

Potrzebna przechowalnia? Zapraszamy do CUBEM!

Jeżeli interesuje Cię nasza oferta magazynu self storage do wynajęcia, lub chcesz poznać informacje o nowych ofertach, skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu lub osobiście, odwiedzając nasze biuro. Przedstawimy Ci szczegóły oferty i zaprezentujemy warunki współpracy. Możesz mieć jednak pewność, że współpraca z nami Ci się opłaci. Mamy wielu zadowolonych klientów. Już dziś i Ty możesz dołączyć do ich grona.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na przechowalnie i magazyny do wynajęcia! Małe i duże samoobsługowe powierzchnie magazynowe w Dąbrówce (koło Poznania) czekają na Ciebie - przechowywanie rzeczy jeszcze nigdy nie było wygodniejsze i prostsze!